Hakkımızda

Author
Seor Mühendislik

Hakkımızda

Şirketimiz , sanayi sektöründe çalışan tüm makinalarda , hatalı kullanım nedeniyle büyük maddi kayıplara neden olan madeni yağ konusunda ; doğru yerde , doğru ürünün , zamanında kullanımını sağlamada çözüm ortağı olmak amacıyla ; 05.03.1999 tarihinde kuruldu .

İletişime Geçin

Seor Mühendislik ayrıca , kurulduğu 1999 martında Elektromekanik Fason Montaj işçiliklerinde , alman Siemens A.Ş.’nin yan sanayisi olarak başlattığı çalışmalarını geliştirerek başarıyla sürdürmektedir .

Siemens ile olan çalışmalar 2021 yılının Ocak ayı sonunda bitirilmiştir.

2015 yılı eylül ayından itibaren fason Elektromekanik üretim faaliyetlerimizde , Fransız Legrand Firması ile de başladık ve karşılıklı ciddi bir memnuniyet ile devam ediyoruz .

Bu gün için sadece Fransız Legrand firmaya çalışan firmamız, dünyanın en itibarlı kalite sertifikası veren firmalarından biri olan alman FQS(First Quality Sertification) firmasından ISO9001 , ISO14001 kalite sertifikalı , yaklaşık 140 kişilik yetişmiş bir üretim kadrosuna sahibiz .

Elektromekanik üretimlerde hedefimiz ; Legrand firması ile olan fason üretimlerdeki beraberliğimize ,  ülkemizin diğer farklı saygın sanayi kuruluşlarını da katarak , gelişerek devam etmektir .

Madeni yağ teknik ve ticari faaliyetlerimiz ; Aralık 2000 tarihinden 01.03.2011 tarihine kadar yaklaşık onbir yıl Shell & Turcas A.Ş. İstanbul Anadolu Yakası Bölge Distribütörlüğü ile devam etmiş , bu tarihten itibaren ise firmamızın , merkezi Almanya’da bulunan ve dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ üreticisi olan FUCHS PETROLUB AG. ve Opet Petrolcülük A.Ş. ortaklığı Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. Firmasının İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze Bölgeleri Distribütörlüğüne geçişi yapılmış , ancak , 2014 yılı sonu itibari ile distribütörlük faaliyetlerimiz bu sektörde gelişen olumsuzluklar neticesinde şirket kararımız ile sonlandırılmıştır .

Bu gün madeni yağ ikmalinde , agresif olmamak kaydıyla , ülkemizin saygın sanayi kuruluşlarında ürün kalitesi kabul gören yağ markalarının satışına devam etmekteyiz .

Firmamızda bulunan kadromuz iş güvenliği uzmanı tarafından gerekli eğitimlerini ve sertifikalarını almıştır.